Specjalistyczne Centrum Medyczne
dla Ciebie i Twojej rodziny
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ USŁUG
w ochronie Twojego zdrowia
Strona główna » Poradnie

W Specjalistycznym Centrum Medycznym „WAMED” oferujemy Państwu komercyjne, odpłatne konsultacje lekarzy specjalistów. Ponadto, w niektórych dziedzinach i specjalnościach możliwe jest również skorzystanie z bezpłatnych usług, w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Osoby ubezpieczone mogą skorzystać z bezpłatnych świadczeń specjalistycznych w zakresie, dermatologii, laryngologii, neurologii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej i preluksacji.

Warunkiem uzyskania bezpłatnych świadczeń  jest:

  • posiadanie aktualnego skierowania od lekarza POZ
  • posiadanie odpowiednich badań dodatkowych, których wykonanie powinien zlecić lekarz POZ przed skierowaniem pacjenta na konsultację specjalistyczną (np. do poradni laryngologicznej należy posiadać zdjęcie rtg zatok lub wymaz z gardła)
  • posiadanie aktualnego ubezpieczenia zdrowotnego (w przypadku dziecka, ubezpieczenia zdrowotnego rodzica, który zgłosił dziecko do ubezpieczenia)
  • posiadanie dowodu osobistego z numerem PESEL (w przypadku dziecka jego PESEL, a gdy jeszcze nie posiada, PESEL rodzica, który zgłosił dziecko do ubezpieczenia zdrowotnego)